Portfolio


Onze CleanPerfect Amsterdam® klanten

CleanPerfect Amsterdam® is gespecialiseerd in het afleveren van smetteloze, hygiënische ruimtes. U vraagt, wij poetsen. Wij zijn deskundigen in het schoonmaken van allerlei soorten objecten, zoals:

  • Kantoren
  • Ziekenhuizen
  • Kinderdagverblijven
  • Hotels
  • Clubs
  • Restaurants
  • Cafés
  • Bedrijfspanden 
  • Fabrieken 
  • en nog veel meer

Bovendien verzorgen wij de afwas in verschillende restaurants.

Stratenreinigings project Amsterdam

Voor onderstaande straten verzorgen wij het stratenreiniging project met de Glutton straatzuigers. Naast straten worden ook de afvalbakken en straatmeubilair EuroDisney continue schoongehouden.

  • Rembrandtplein
  • Kalverstraat
  • Heiligeweg
  • Nieuwedijk
  • Rokin

Selectie klanten CleanPerfect Amsterdam®

Onderstaande is een greep uit ons klantenbestand van zo’n 100 bedrijven.

Tevens maken wij dagelijks het gehele Rembrandtplein, Thorbeckeplein, Kalverstraat, Heilige weg en Rokin schoon met geavanceerde Gluton schoonmaakmachines. Dit in opdracht van de desbetreffende verenigingen van eigenaren.

Architectenbureaus:
Architectenbureau Paul de Ruijter: www.paulderuiter.nl
ANA  Architects: www.ana.nl
Architectenbureau K2: www.architectenbureau-k2.nl

Bouwbedrijven:
Van Wijk BV: www.vanwijkvgo.nl

Couturies:
Frans Molenaar: www.fransmolenaar.nl

Clubs:
Club LV: www.club-lv.com

Communicatie:
Dynamic Zone: www.dynamiczone.nl

Filmindustrie:
Lemming Film: www.lemmingfilm.com

Horeca:
Jinso: www.jinso.nl
Ichi-E:www.ichi-e.nl
RADION: www.radionamsterdam.nl
Vivalavi
Irish Pub Amsterdam ST. James’s Gate: www.stjamesgate.nl
De Walvisch Catering: www.walvischcatering.nl
Trill Grill restaurant (van Robbert Kraanenborg): www.trillgrill.nl
Le Big Fish (van Robbert Kraanenborg): www.lebigfish.nl
Patisserie Holtkamp: www.patisserieholtkamp.nl
Walvis Horeca: www.walvis-amsterdam.nl
The Uptown Meat Club: theuptownmeatclub.com
Heeren van Aemstel: www.deheerenvanaemstel.nl
Escape Vanue: www.escape.nl
Escape Cafe: www.escape.nl
Restaurant van Rijn: www.vanrijnamsterdam.nl
Bar Forno
Crazzy Kitchen: www.crazykitchen.nl
Restaurant Prins Heerlijk
Zushi B.V.: www.zushi.nl
Crea: www.crea.uva.nl
Grand Cafe De Koon: www.dekroon.nl
Boutique Bars BV/Vesper Bar: www.vesperbar.nl
Restaurant Hetepeper: www.hetepeper.nl
Restaurant Ctaste: www.ctaste.nl
Restaurant Studio K: www.studio-k.nu
Wynand Fockink: www.wynand-fockink.nl
Kruidenfabriek bij Lute: http://www.dekruidfabriek.nl/ 
Merleen Kookt: https://www.marleenkookt.nl/
Le Pain Quotidien (9 vestigingen): http://www.lepainquotidien.nl/
The Arc bij Lute (Opening Oktober 2017): http://lute.nu/

Fysiotherapiepraktijken:

Groepspraktijk voor Fysiotherapie Galileï: www.fysiotherapiegalilei.nl
Instituut Rodenburg: (geen eigen website)

Geluidstudio’s:
Soundwise: www.soundwise.nl

Future Presidence: www.future-presidents.com

Gezondheidsorganisaties:
Paramedisch Centrum A’dam: www.smcamsterdam.nl

Groothandel Beeld & Geluid:
Dream Logistics: (geen eigen website)

Horeca Groothandel:
Metos Amsterdam: www.metos.nl 

Internetbedrijven:
Eurocreme: www.eurocreme.com
ClickValue: www.clickvalue.nl
Planet Romeo BV: www.planetromeo.com 

Kinderdagverblijven:
Kinderdagverblijf Mirakel: www.kdvmirakel.nl
Kinderdagverbljf Mirakel II: www.kdvmirakel.nl
Kinderdagverblijf Mirakel IV: www.kdvmirakel.nl
Kantoor Mirakel (Bibbi) : www.kdvmirakel.nl 

Makelaars:
Nek vastgoed BV: (geen eigen website)
Bo Business: www.bobusiness.nl

Mode Groothandel:
Misbehaviour
So...Mo: www.so-mo.nl
Shirdbyhand: www.shirtbyhand.nl

Notengroothandel:
De Nootzaak Gortje: www.denootzaakgotje.nl

Privat Equity:
Mentha Capital: www.menthacapital.com

Reclame:
Bosman Letters & Reclame: www.bosman-letters.nl

 
';